За водіння в нетверезому стані любешівчанин заплатить понад 10 тисяч штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
За водіння в нетверезому стані любешівчанин заплатить понад 10 тисяч штрафу

А ще водія позбавлено прав

vinbazar.com

За водіння в нетверезому стані любешівчанин заплатить понад 10 тисяч штрафу

Суд визнав винним 28-річного водія, який керував мотоциклом у стані алкогольного сп’яніння

Патрульні затримали нетверезого водія «ІЖ-Планета-5» у жовтні в с.Цир.

Водій мав ознаки алкосп’яніння та пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотесреру «Драгер» чи у Любешівській ЦРЛ відмовився у присутності двох свідів. Працівники поліції оформили адміністративні матеріали на водія транспортного засобу за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Суд виніс рішення про накладення штрафу у розмірі 600 неоподаткованих мінімумів, що становить 10 тисяч 200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Розгляд справи здійснив Любешівський районний суд у грудні цього року та виніс рішення про накладення штрафу у розмірі 600 неоподаткованих мінімумів, що становить 10 тисяч 200 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Нагадуємо, що ч.1 ст.130 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передачу керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмову особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Джерело: Любешівське відділення поліції ГУНПу Волинській області