На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність п’яти гральних закладів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність п’яти гральних закладів

На виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність всіх гральних закладів.

vl.npu.gov.ua

На Волині поліцейські припинили незаконну діяльність п’яти гральних закладів

У ніч на п’ятницю, 20 грудня, співробітники поліції Волині спільно з працівниками обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції у результаті практичних заходів з протидії незаконній діяльності об’єктів грального бізнесу викрили та припинили незаконну діяльність на території області двох покерних та трьох інтерактивних клубів

За цими фактами слідчі поліції області проводять досудове розслідування за ст. 203-2 Кримінального кодексу України – зайняття гральним бізнесом. Слідчі дії тривають, інформує ГУ НПУ у Волинській області.

На Волині створено постійно діючі мобільні групи слідчих підрозділів поліції та обласного управління стратегічних розслідувань, які протидіють, виявляють та документують незаконний гральний бізнес.

У результаті відпрацювання поліцейські припинили діяльність 152 нелегальних гральних закладів на території України та вилучили обладнання на 46 млн. грн.

Нагадаємо, що в результаті відпрацювання поліцейські припинили діяльність 152 нелегальних гральних закладів на території України та вилучили обладнання на 46 млн. грн.. Як заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваком, на виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність всіх гральних закладів.

Поліція Волині звертається до громадян, котрі виявлять факти роботи гральних закладів, невідкладно повідомляти про це поліцію за номером «102».