Відомі лучани стали наставниками для дітей особливої долі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Відомі лучани стали наставниками для дітей особливої долі

Кожен з відомих гостей приготував для дітей подарунок – річ, що стала своєрідним талісманом у його кар’єрі.

lutskrada.gov.ua

Відомі лучани стали наставниками для дітей особливої долі

У приміщенні MOJO HALL, відбувся захід в рамках проєкту «Частинка добра», ініційованого управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Його учасниками стали політики і бізнесмени, науковці та нотаріуси, спорстмени та урядовці, громадські активісти, лікарі та іміджмейкери, а також заступник міського голови Ірина Чебелюк, інформує Луцька міська рада.

Під час заходу присутні ділились історіями життєвого успіху з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування підлітково-юнацького віку, які навчаються у випускних класах. Разом вони спробували розповісти як змінює життя мотивація, як взяти долю у свої руки та досягти успіху.

На жаль, не завжди твої бажання і мрії підтримують дорослі, а прагнення легко втілюються у життя. Проте наполеглива праця і бажання досягнути поставленої цілі є основними рушійними силами, якими повинна керуватись людина. 

«На жаль, не завжди твої бажання і мрії підтримують дорослі, а прагнення легко втілюються у життя. Проте наполеглива праця і бажання досягнути поставленої цілі є основними рушійними силами, якими повинна керуватись людина. І я бажаю кожному з вас, щоб всі ваші плани, задуми та мрії обов’язково втілювалися в життя. Вірте в себе та пам’ятайте, що лише наполегливість може дати потужний результат», – звернулась до дітей Ірина Чебелюк.

Своїми історіями з життя поділилися також новообраний Ректор Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, професор Анатолій Цьось, настоятель Жидичинського монастиря, архімандрит Костянтин, депутати Луцької міської ради Сергій Шкода та Юлія Дацюк, директор КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська, голова ГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук, футболіст Тарас Михалик, голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, нотаріус Тетяна Валянська, художниця Алла Харчук, фінансовий та технічний директор «Комберг енд Шуберт» Олександр Шаварський, а також Інна Мосієвська та Роман Линник.