У храмах Луцька відбулися святкові різдвяні меси - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У храмах Луцька відбулися святкові різдвяні меси

Різдво - це насамперед добрі вчинки, милосердя, вміння любити та прощати.

ФОТО ілюстративне

У храмах Луцька відбулися святкові різдвяні меси

Сьогодні, 25 грудня, частина християн як східного, так і західного обряду відзначає Різдво Христове за григоріанським календарем

Святкове богослужіння у Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла відвідали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Вєслав Мазур, священнослужителі різних конфесій, а також сотні вірян, щоб разом віддати шану Господу, йдеться на сайті Луцької міської ради.

Святкова меса завершилася спільним виконанням «Молитви за Україну».

Під час урочистого богослужіння про народження Спасителя лунали молитви та різдвяні гімни українською, польською та італійською мовами.

На урочистій літургії до вірян звернувся Ординарій Луцької дієцезії, єпископ Віталій Скомаровський. Він нагадав людям про історію та істинну суть Різдва, яка полягає у прославленні Господа нашого, а також про те, що Різдво - це насамперед добрі вчинки, милосердя, вміння любити та прощати.

Святкова меса завершилася спільним виконанням «Молитви за Україну».

Заступник міського голови Костянтин Петрочук відвідав святкове богослужіння та привітав прихожан Німецької Євангелістично-Лютеранської церкви Христа Спасителя з Різдвом Христовим.