Коти й собаки в мішках летіли просто через паркан добросердечної жінки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Коти й собаки в мішках летіли просто через паркан добросердечної жінки

У перспективі тварини мають переїхати у притулок для бездомних тварин у Здолбунові.

Рівне.Суспільне

Коти й собаки в мішках летіли просто через паркан добросердечної жінки

У приватному господарстві Ніни Кондратюк зараз живуть понад дві сотні собак і понад півсотні котів, які не мали притулку

«Чесно кажучи, після кожної зйомки, чого я зараз одказуюся, в мене летять через забор із скаженою силою коти, собаки в мішках, в коробках. Боже, я звертаюся до наших людей: схаменіться люди добрі, дайте пожити день-два. В деякі дні два-три дзвінка: можна привезти? Деякі під'їжджають і теж питають: можна привезти? Ну це якийсь жах», розполвідає йдеться на Рівне.Суспільне.

Кошти на притулок надала німкеня Ясмін Штааб, а також представники громадських організацій області та окремі громадяни.

Це слова жительки села Здовбиця Ніни Кондратюк. У її приватному господарстві зараз живуть понад дві сотні собак і понад півсотні котів, які не мали притулку.

У перспективі ж тварини мають переїхати у притулок для бездомних тварин у Здолбунові, його почали будувати цьогоріч у жовтні. Кошти на нього надала німкеня Ясмін Штааб, а також представники громадських організацій області та окремі громадяни. Територію площею 20 соток виділили депутати Здолбунівської міськради.