У Цуманській громаді вручили подарунки дітям, які не відчули тепла та любові від рідних батьків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
У Цуманській громаді вручили подарунки дітям, які не відчули тепла та любові від рідних батьків

На свято усі діти мріють про подарунки.

Служба у справах дітей Ківерцівської РДА/ФБ

У Цуманській громаді вручили подарунки дітям, які не відчули тепла та любові від рідних батьків

Служба у справах дітей Ківерцівської райдержадміністрації вітає всіх і бажає, щоб у кожній оселі запалали вогники ялинки і щоб Дід Мороз приніс новорічні гостинці

Завдяки успішній реалізації Заходів районної Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016-2020 роки, на виконання якої були виділені кошти з районного та Цуманського селищного бюджетів, Служба спільно з фахівцями соціальної роботи Цуманської селищної ради мала змогу вручити подарунки для 22 дітей, інформує Служба у справах дітей Ківерцівської райдержадміністрації.

Служба спільно з фахівцями соціальної роботи Цуманської селищної ради мала змогу вручити подарунки для 22 дітей.

Ці діти перебувають на обліку та проживають на території об’єднаної громади. Вручено також 68 подарунків для дітей з таким статусом Ківерцівського району.

Прийомним батькам та батькам-вихователям, опікунам подякували за їхню щоденну нелегку, але таку почесну місію. Адже бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя. Кожна дитина загадала бажання, будемо сподіватися, що вони обов’язково здійсняться в наступному році.


Подарукнки великим...
 


...і малим.