Щоб затримати водія правоохоронцям довелося застосувати табельну зброю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Щоб затримати водія правоохоронцям довелося застосувати табельну зброю

В автомобіль неадекватного водія випустили 6 куль

0569.com.ua

Щоб затримати водія правоохоронцям довелося застосувати табельну зброю

В Новомосковському районі затримали зловмисника: водія, який скерував свою автівку в натовп відпочиваючих людей

Під час несення служби у Меліоративному поліцейськими офіцерами громади А. Денисенко та В. Гужвою був помічений автомобіль «ГАЗель», водій якого своїми діями загрожував життю та здоров’ю громадян. А саме, рухаючись на вказаному авто, той виїхав на центральну площу селища та скерував машину у натовп відпочиваючих громадян. Люди були вимушені розбігатися у різні боки.

На вимоги зупинитися водій не реагував. Натомість - поїхав з місця події.

Оскільки усі заходи впливу були вичерпані, поліцейські вимушені були застосувати табельну зброю. Один з них шість разів вистрілив по колесах автівки. Та, не зважаючи на це, зловмиснику вдалося втекти.

Люди були вимушені розбігатися у різні боки.

Про даний факт поліцейські офіцери громади повідомили в чергову частину Новомосковського ВП та керівництву ГУ Національної поліції.

В результаті подальших заходів лейтенант А. Денисенко виявив автомобіль «ГАЗель» н.з. АЕ1710ІВ та місцезнаходження водія.

Поліцейськими складені протоколи за ст 126 та 130 КУпАП, подію внесено до ЄРДР за ст. 296 ККУ - «Хуліганство», тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом».

Внаслідок застосування табельної вогнепальної зброї постраждалих не має.

Джерело: 0569.com.ua