Григорій ПУСТОВІТ: Нехай Різдвяна зірка засвітиться в душах вірою, надією, любов'ю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Григорій ПУСТОВІТ: Нехай Різдвяна зірка засвітиться в душах вірою, надією, любов'ю

Волинь-нова

Григорій ПУСТОВІТ: Нехай Різдвяна зірка засвітиться в душах вірою, надією, любов'ю

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради привітав лучан з новим роком

Шановні лучани та гості міста! Щиро вітаю вас із Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!

Рік 2019-й уже стає частиною історії. Тож саме час підвести підсумки, проаналізувати події та вчинки, поміркувати над тим, що потрібно ще зробити, щоб рік прийдешній став щасливим і успішним для нас, наших рідних, нашого міста і країни.

Хай рік прийдешній принесе вам щастя, здоров’я, благополуччя, достаток, злагоду та процвітання.

У 2019-му році вдалося реалізувати чимало планів та проєктів. Відремонтовано дороги та прибудинкові території, заклади освіти, охорони здоров'я та комунальної сфери. Ми будемо продовжувати співпрацю з міжнародними інституціями, залучати додаткові кошти для перетворення Луцька у місто, в якому комфортно жити. Дякую усім, хто робив добрі справи, докладав максимальні зусилля, щоб наше древнє місто ставало красивішим та сучаснішим.

Бажаю усім вам зустріти Новорічні та Різдвяні свята за щедрим святковим столом у дружньому родинному колі з радісними помислами. Нехай Різдвяна зірка засвітиться в душах вірою, надією, любов'ю. Хай рік прийдешній принесе вам щастя, здоров’я, благополуччя, достаток, злагоду та процвітання.

Миру кожному дому і Божої благодаті.

Христос народжується! Славімо його!