Кількість загиблих у тисняві під час церемонії прощання з генералом Сулеймані сягнула 40-ка осіб – похорон відклали - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Кількість загиблих у тисняві під час церемонії прощання з генералом Сулеймані сягнула 40-ка осіб – похорон відклали

Як же ж так?!

Фото: REUTERS

Кількість загиблих у тисняві під час церемонії прощання з генералом Сулеймані сягнула 40-ка осіб – похорон відклали

Трагедія сталася через величезну кількість учасників церемонії

Щонайменше 40 людей померли у тисняві, що виникла під час церемонії поховання іранського генерала Касема Сулеймані у його рідному місті Керман.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на місцеве агентство Fars та на главу Організації екстреної допомоги Ірану Пірхосейна Куліванда.

Ще 213 людей, присутніх на церемонії, отримали поранення.

За його словами, ще 213 людей, присутніх на церемонії, отримали поранення.

Зазначається, що через велику кількість учасників прощальної церемонії похорон Сулеймані вирішили перенести. Точний час оголосять пізніше.

Раніше повідомлялося про 35 загиблих людей.

Нагадаємо, у Багдаді в ніч на 3 січня внаслідок авіаудару США був убитий іранський генерал Касем Сулеймані. Вашингтон пояснив це американцям загрозою, яку становив Сулеймані. Тегеран пообіцяв відповісти США на вбивство.

Президент США Дональд Трамп заявив про готовність вдарити по 52 об'єктах Ірану в разі нападу на американців. Іран же оголосив, що більше не вважає себе зобов'язаним повною мірою дотримуватися Спільного всеосяжного плану дій.