«Без тебе нічого не буде!»: Мінсоц поширило ролик для сільських жінок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
«Без тебе нічого не буде!»: Мінсоц поширило ролик для сільських жінок

«Заяви про свої потреби», — закликають сільських жінок

Скріншот з відео

«Без тебе нічого не буде!»: Мінсоц поширило ролик для сільських жінок

В Україні кожна третя жінка мешкає в сільській місцевості

У мережі з’явилася соціальна реклама із закликом до дівчат та жінок із сільської місцевості брати активну участь у житті громади. Відео поширило Міністерство соціальної політики, інформує сайт 50%.

«Усе це створює замкнене коло. Не бійся його розірвати! Відкрий для себе нові можливості, заяви про свої потреби, бери участь у житті громади та вимагай змін! Без тебе нічого не буде!», — закликають сільських жінок.

У ролику повідомляється, що 5% жінок у селах стикалися із насильством у сім’ї протягом року, 48% не мають доступу до медичних послуг у пішій доступності, 26% хотіли б підвищити освітні рівень, однак не мають можливості, а 35% жінок не беруть участь у вирішенні проблем свого села.

«Усе це створює замкнене коло. Не бійся його розірвати! Відкрий для себе нові можливості, заяви про свої потреби, бери участь у житті громади та вимагай змін! Без тебе нічого не буде!», — закликають

.