У Новому році «Зернятко» Алли Опейди вже шість разів давали концерти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
У Новому році «Зернятко» Алли Опейди вже шість разів давали концерти

Новий рік – на поріг!

Ніна КОСТРУБА

У Новому році «Зернятко» Алли Опейди вже шість разів давали концерти

Впродовж новорічно-різдвяних свят уже крокуйочого 2020 року багато казкових дійств за участю юних талановитих виконавців мали можливість подивитися гості та жителі Луцька. Їм були надані найкращі і найголовніші сцени обласного центру Волині – яскраво прибрані, освітлені і, здавалося, що чарівне диво ось-ось закружляє з казковими персонажами навколо красуні-ялинки

Бажаними виконавцями зарекомендували себе учасники вокальної студії «Зернятко» (керівник – заслужена артистка України Алла Опейда) та ансамблю сучасного танцю «Антарес» (керівник Вікторія Лех), що діють у культурно-мистецькому центрі «Красне», ще донедавна - Луцький районний будинок культури. Діти з радістю дарували своє мистецтво глядачам: співали, танцювали, вміло доносили різдвяну містерію у композиційних сценах.

Зокрема, нашими глядачами були діти наших захисників – воїнів АТО, діти з малозабезпечених сімей.

14 січня казкове новорічно-різдвяне дійство за участю цих колективів відбулося у Палаці культури міста Луцька під назвою «Новий рік на поріг». Юні співаки і танцюристи були неперевершені. Кожен виступ нагороджувався бурхливими оплесками. У невеликому коментарі Алла Опейда зазначила:

– Перед новим роком і у ці різдвяні дні ми дали уже шість концертів для діток різних вікових категорій. Зокрема, нашими глядачами були діти наших захисників – воїнів АТО, діти з малозабезпечених сімей. Ми співпрацюємо з управлінням соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді Луцької міської ради, адже наш КМЦ «Красне» є структурним підрозділом міського будинку культури.

Джерело: Ніна КОСТРУБА