Лягли на полотно юнацькі сподівання... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Лягли на полотно юнацькі сподівання...

Малювання - як спосіб переосмислення цінностей.

facebook.com/Інна Третяк

Лягли на полотно юнацькі сподівання...

Нещодавно задяки тісній співпраці Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Ковельської виховної колоній серед неповнолітніх засуджених був проведений арт-терапевтичний тренінг: «Я і моя мрія»

Мета даного заходу сприяти переоцінці ціннісних орієнтацій засуджених, вмінню моделювати цілі у власному житті та шукати шляхи їх досягнення, сприяти позитивному світогляду неповнолітніх. Основним модератором проведення даного тренінгу стала активна громадська діячка, очільниця ГО «Зігрій душу», Лисакова Анна. Пані Анна має чималий досвід роботи з бійцями, ветеранами, що були учасниками бойових дій на Сході нашої країни і вже з 2014 року успішно працює з ними використовуючи і арт-терапевтичні техніки.

Проте легка музика, приємна та щира атмосфера допомогли молоді знайти необхідні точки довіри.

Перші хвили були трішки напруженими. Адже не кожен відразу може розкритися та бути відвертим. Проте легка музика, приємна та щира атмосфера допомогли молоді знайти необхідні точки довіри. У процесі роботи, багато хто відверто говорив про свої переживання, а хтось відкрив у собі справжні художні здібності! Штрих за штрихом, фарба до фарби народжувалися на полотні юнацькі мрії та надії. І у той момент, повної гармонії, навіть забулося, що за дверима кімнати, зовсім інше життя. Запах фарби, легке шурудіння пензлів, приємна музика наштовхували молодь «позитивно мріяти»- мріяти про дім, любов, дружбу, подорожі, віру. Кожна робота наповнилася особливим змістом, адже незважаючи на хист до малювання, хлопці зуміли передати на полотні свої емоції, юнацькі клопоти та сподівання. Час пролетів непомітно швидко. Завершився захід спільним фото з жовто-блакитним прапором, що став гарним символом ГО «Зігрій душу» на якому розміщені різнокольорові відбитки долонь українських героїв. Цей момент для учасників тренінгу, мав свою моральну цінність. Адже кожен з них у майбутньому, може стати «позитивним герєм» своєї країни. Змінюватись і жити аби кожна мрія здійснювалася!

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує Анні Лисаковій за співпрацю. Нехай і ваші неймовірні задуми стають реальними, роблячи цей світ добрішим!

Джерело: Інна ТРЕТЯК