Українську піаністку номіновано на премію «Греммі» у категорії «Класична музика» (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
Українську піаністку номіновано на премію «Греммі» у категорії «Класична музика» (відео)

В Америці пані Надія відома активним виконанням сучасної музики.

http://lviv1256.com/

Українську піаністку номіновано на премію «Греммі» у категорії «Класична музика» (відео)

Надія Шпаченко є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті в Помоні

Як повідомляє «Радіо Ісландія» у Fаcebook, Надія заявлена відразу в двох номінаціях: «Найкраща збірка» і «Продюсер року в класичній музиці» за альбом The Poetry Of Places, пишеlviv1256.com.

До платівки увійшли нові сольні твори та виконані спільно з піаністом Філармонії Лос-Анджелеса Джоеном Пірсом Мартіном і перкуссіоністами колективу Los Angeles Percussion Quartet Ніком Террі і Корі Гіллсом.

Під час своїх концертів Надія виконує твори за роялем, але грає також і на іграшкових фортепіано, клавесині і перкусії.

 Надія Шпаченко є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті в Помоні. В Америці вона відома активним виконанням сучасної музики. На її рахунку прем’єрні виконання творів Елліотта Картера, Джорджа Крама, Тома Флаерті, Юрія Іщенка, Яніса Ксенакіса та інших.

Під час своїх концертів Надія виконує твори за роялем, але грає також і на іграшкових фортепіано, клавесині і перкусії. Її виступи супроводжуються декламацією, грою на синтезаторі, а також мультимедійними матеріалами.