Надія: духовна цілителька, народна помічниця, людина від Бога, яка допомогає людям - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Надія: духовна цілителька, народна помічниця, людина від Бога, яка допомогає людям

Волинь-нова

Надія: духовна цілителька, народна помічниця, людина від Бога, яка допомогає людям

Чекає на вас за адресою: м. Луцьк, пр­т Відродження, 24, готель «Профспілковий», кімната 103

 Шановні парафіяни, не зволікайте, приходьте, в цьому місяці я відсилаю записки до Гроба Господнього в Єрусалимі в Ізраїль.

Шановні жителі луцька та області, закликаю всіх, хто має проблеми в сім’ї, в особистому житті та в здоров’ї. Моя робота полягає в добрі та злагоді. Декілька років я провела час у Єрусалимі та отримала благословення від афонських старців на молитви та церковні обряди парафіян. Молитвами та обрядами зцілюю від негативної енергетики, ставлю сильний захист на алкоголь та заборону на довгий час. Очищаю ауру, знімаю вінець безшлюбності, позбавляю шкідливих звичок, проводжу обряд від безпліддя та допоможу стати батьками. Обряд на схуднення, проти ігроманії та багато іншого... Шановні парафіяни, не зволікайте, приходьте, в цьому місяці я відсилаю записки до Гроба Господнього в Єрусалимі в Ізраїль. Дуже потужні молитви та благословення на третій рід та захист. Поспішіть, місця обмежені.

Прийом з 20 січня по 29 січня з 9.00 до 15.00 кожен день. Попередній запис обов’язковий. Тел. 097 061 48 91

Ангела всім охоронця.

 

 Господарський кодекс України. Стаття 41, 42, 43