«Вранці казав: «Батя Слон, у мене донька народилась!», а ввечері я вже збирав його тіло по шматках…» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Вранці казав: «Батя Слон, у мене донька народилась!», а ввечері я вже збирав його тіло по шматках…»

Героям слава!

Фото volyn.com.ua.

«Вранці казав: «Батя Слон, у мене донька народилась!», а ввечері я вже збирав його тіло по шматках…»

Правда про війну очима жителів Горохівського району

«Я вірю, що закінчиться війна...» – цю фразу торік ми чули від захисників України не раз і не два. Про це нам говорили у Горохівському районі родичі наших Героїв під час зйомок однойменного відеопроєкту.

Пропонуємо вам переглянути цю документальну стрічку, творцями якої стали журналісти газети «Волинь-нова» і місцева активістка Євгенія Іванівна Харків із села Скригове, чоловік якої – Михайло Васильович – захищав Україну в АТО.

На Горохівщині завдяки газеті «Волинь-нова» і її читачам створено фільм «Я вірю, що закінчиться війна...»

Ми і надалі будемо створювати для вас цікаві сюжети, підписуйтесь на наш YouTube-канал!

А про презентацію стрічки читайте у публікації ««Вранці він казав: «Батя Слон, у мене донька народилась!», а ввечері я вже збирав його тіло по шматках…», «Таке відео варто показувати жителям окупованих територій», – волинський капелан про фільм газети «Волинь», «До Дня Гідності та Свободи в Горохові презентували фільм «Я вірю, що закінчиться війна...», «Морський піхотинець із Ратнівщини свою наречену спершу показав журналістам «Волині»».

Героям слава!
Героям слава!

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.