Непред'явлення поліцейському документів на право керування не можна вважати злісною непокорою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Непред'явлення поліцейському документів на право керування не можна вважати злісною непокорою

Водія суд відпустив без жодних покарань.

Дорожній адвокат

Непред'явлення поліцейському документів на право керування не можна вважати злісною непокорою

Такий висновок зробив Святошинський районний суд столиці

У Києві водій порушив правила дорожнього руху і на вимогу працівника поліції відмовився пред`явити посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

За непред’явлення документів інспектор склав протокол за статтею 185 КУпАП, яка передбачає відповідальність за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов`язків.

Невиконання вимоги пред`явити посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не може бути кваліфіковано за ст. 185 КУпАП 

Розглянувши матеріали даної справи, Святошинський районний суд м. Києва зробив висновок, що невиконання вимоги пред`явити посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не може бути кваліфіковано за ст. 185 КУпАП, оскільки підпадають під ч. 1 ст. 126 КУпАП (рішення від 20.12.19 №759/22692/19).

Враховуючи неправильну кваліфікацію дій водія в частині не пред`явлення документів на право керування, суд закрив провадження по справі та не застосував до водія жодних заходів впливу.

Джерело: Дорожній Адвокат.