Лучани вимагають від міськради підморгнути їм зеленим на перехресті Потебні та Львівської - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Лучани вимагають від міськради підморгнути їм зеленим на перехресті Потебні та Львівської

Депутати міськради у нас пішки, переважно, не ходять...

Фото: meme-arsenal.com

Лучани вимагають від міськради підморгнути їм зеленим на перехресті Потебні та Львівської

Проте владцям, схоже, глибоко чхати на потреби людей...

Лучанин Олександр Боцеровський зареєстрував електронну петицію з вимогою до міської ради встановити світлофор на перехресті вулиць Потебні та Львівської:

«У зв'язку зі збільшенням автомобільного потоку та неодноразово створенням аварійно-небезпечних ситуацій на перехресті вул. Потебні та вул. Львівської, прошу встановити світлофор по вказаній адресі.

Щороку створюється петиція, а від міської влади приходять лише відписки, що в слідуючому році, дане перехрестя буде включене в бюджет та план!!!

Щороку створюється петиція, а від міської влади приходять лише відписки, що в слідуючому році, дане перехрестя буде включене в бюджет та план!!! Ситуація на вказаному перехресті тільки погіршується, особливо в часи пік. Прошу міську владу терміново встановити світлофор, не чекаючи смертей на даному проблемному перехресті!», - зазначає в петиції Олександр Боцеровський. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.