«Такса» - 750 гривень за ящик: на Волині судитимуть контрабандиста цигарок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.72 € 33.41
«Такса» - 750 гривень за ящик: на Волині судитимуть контрабандиста цигарок

Молодик переміщав контрабандні цигарки у Білорусь.

112

«Такса» - 750 гривень за ящик: на Волині судитимуть контрабандиста цигарок

Волинянина судитимуть за надання неправомірної вигоди та використання підроблених документів

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області кримінальному провадженні про надання 26-річним мешканцем Шацького району неправомірної вигоди працівникам Державної прикордонної служби та використання ним завідомо підроблених документів.

Він же встановив таксу за безперешкодне переміщення товарів через кордон –  750 грн за ящик. 

Молодик, який займався переміщенням цигарок поза  митним та прикордонним контролем із Республіки Білорусь, вирішив убезпечити себе від проблем із прикордонниками, залучивши їх у схему. Посередником для передачі неправомірної вигоди визвався бути його знайомий майстер лісу, в якого нібито були гарні стосунки з працівниками прикордонної служби. Він же встановив таксу за безперешкодне переміщення товарів через кордон –  750 грн за ящик. І от 04 червня 2019 року за переміщення п’яти ящиків волинянин охоче віддав 3750 грн. для передачі прикордонникам. Окрім того, придбавши у вересні 2018 року автомобіль «MAZDA 6» на іноземній реєстрації, він, аби не платити гроші за його розмитнення, купив  підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак і використовував їх.

Чоловіка, викритого за оперативного супроводу працівників Управління СБУ в області, обвинувачують у наданні неправомірної вигоди та використанні завідомо підроблених документів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 369 та ч. 4 ст. 358 КК України). 

Далі – слово за судом.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання до 4 років позбавлення волі.

Наталка МУРАХЕВИЧ, пресслужба прокуратури області.