Парубій: «Рішення Зеленського і його висуванців дедалі більше загрожують Україні» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Парубій: «Рішення Зеленського і його висуванців дедалі більше загрожують Україні»

Андрій Парубій: до влади прийшли аферисти, які усіх обдурили.

ЄС.

Парубій: «Рішення Зеленського і його висуванців дедалі більше загрожують Україні»

Нинішня влада Зеленського не здатна ефективно управляти державою, оскільки за кулісами цієї команди стоять аферисти, які обдурили народ. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій

«Сталася велика трагедія – насправді всіх обдурили. Фокусом з фільмом, коли був вигаданий персонаж, який розповідав казки, та й не казки, а ілюзії про благословенний рай, де не буде війни, де раптово зникне агресор, а ціни на газ впадуть, а заплати і пенсії виростуть. І люди в це повірили, бо завжди хочеться вірити в щось краще. І безвідповідальні люди, аферисти, з цього користуються, малюючи речі, які неможливо виконати. Нас всіх одного дня обдурили. І сьогодні, на жаль, ми бачимо, що ці люди не здатні на будь-які позитивні системні зміни, на будь-які системні перетворення в країні», – переконаний Парубій. Він наголосив, що рішення Зеленського і його висуванців у владі дедалі більше загрожують Україні.

Нас всіх одного дня обдурили. І сьогодні, на жаль, ми бачимо, що ці люди не здатні на будь-які позитивні системні зміни, на будь-які системні перетворення в країні.

«Чим менше рішень вони приймають, тим краще для країни. Як унеможливити той сценарій, до якого можуть призвести їхні зовнішні відносини, їх переговори з Путіним? І як швидше той момент наблизити, щоб вони пішли з політичної арени: і Зеленський, і партія «Слуга народу», – зазначив Парубій.

Джерело: ЄС.