Прокуратура взялася за володимир-волинські дороги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Прокуратура взялася за володимир-волинські дороги

У ході проведення огляду доріг та перевірки документації встановлено невідповідність якості виконаних робіт.

Пресслужба прокуратури області

Прокуратура взялася за володимир-волинські дороги

Правоохоронці з'ясують, скільки бюджетних коштів розтратили на ремонті доріг у Володимир-Волинському районі

Володимир-Волинська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження про розтрату бюджетних коштів і зловживання, вчинені посадовцями Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, службовцями органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання у ході здійснення у 2019 році ремонту доріг місцевого значення у Володимир-Волинському районі.

Вартість робіт перевищувала 37 млн. грн.

Проте якість доріг не витримує жодної критики – дорожнє полотно почало псуватися одразу після ремонту, викликаючи нарікання мешканців навколишніх сіл. Крім того з'ясувалося, що роботи не виконані в повному обсязі, хоча кошти за них були сплачені.

Якість доріг не витримує жодної критики – дорожнє полотно почало псуватися одразу після ремонту, викликаючи нарікання мешканців навколишніх сіл. Крім того з'ясувалося, що роботи не виконані в повному обсязі, хоча кошти за них були сплачені. 

У ході проведення огляду доріг та перевірки документації встановлено невідповідність якості виконаних робіт, а також розбіжності в об’ємах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідці про вартість будівельних робіт та витрат, і акті приймання виконаних робіт.

Відомості про внесення недостовірної інформації до офіційних документів задля розтрати бюджетних коштів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Володимир-Волинська місцева прокуратури.

Триває досудове розслідування, яке має на меті з'ясувати, хто причетний до вчинення цих незаконних дій та скільки бюджетних коштів розтратили учасники оборудки.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області


Встановлено розбіжності в об’ємах виконаних робіт з об’ємами, зазначеними у довідці про вартість будівельних робіт та витрат.
 

 


Недавно ремонтували, а вже пішли тріщини.