У Нововолинську підлітків судитимуть за грабіж та розбої - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
 У Нововолинську підлітків судитимуть за грабіж та розбої

Обох неповнолітніх чекає лава підсудних.

ztv.zp.ua

У Нововолинську підлітків судитимуть за грабіж та розбої

Cтарший із підлітків на вулиці вдарив перехожого у голову, а коли той упав, забрав у нього телефон вартістю понад 2700 грн

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення 17-річним мешканцем Нововолинська грабежу, а 16-річним – двох розбоїв.

Увечері 15 грудня 2019 року старший із підлітків на вулиці вдарив перехожого у голову й, коли той упав, забрав у нього телефон вартістю понад 2700 грн.

Цього ж вечора молодший напав на однолітка, побив та, погрожуючи ножем, забрав усі гроші, які були у того в гаманці – 250 грн. А наступного вечора на тому ж місці, поблизу міської лікарні у Нововолинську, він вчинив напад на перехожу, ударом ноги зламав їй ногу та відібрав сумочку з речами та грішми.

Наступного вечора на тому ж місці, поблизу міської лікарні у Нововолинську, він вчинив напад на перехожу, ударом ноги зламав їй ногу та відібрав сумочку з речами та грішми. 

Обох неповнолітніх чекає лава підсудних.

До слова, за вчинення грабежу, поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, санкцією ч.2 ст. 186 Кримінального кодексу України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

За вчинення розбоїв санкцією ч.2 ст. 187 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області