Волинські поліцейські вирушили в зону проведення Операції Об’єднаних Сил - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Волинські поліцейські вирушили в зону проведення Операції Об’єднаних Сил

За традицією провести правоохоронців у відрядження в зону ООС прийшли керівництво поліції області, рідні, друзі та колеги.

Волинська поліція.

Волинські поліцейські вирушили в зону проведення Операції Об’єднаних Сил

Бійці легендарної роти патрульної поліції особливого призначення «Світязь» замінять колег, котрі понад два місяці забезпечують публічну безпеку та порядок на території Донецької області

За традицією провести правоохоронців у відрядження в зону ООС прийшли керівництво поліції області, рідні, друзі та колеги. З промовою виступила заступник начальника Головного управління Національної поліції в області Наталія Пасічник. Вона висловила впевненість, що поліцейські з честю та гідністю виконають професійний обов’язок, побажала їм швидкого та в доброму здоров’ї повернення додому.

З промовою виступила заступник начальника Головного управління Національної поліції в області Наталія Пасічник.

Нагадаємо, добровольчу роту патрульної служби поліції особливого призначення «Світязь» було створено в червні 2014 року. Підрозділ пройшов бої за Іловайськ та Вуглегірськ. Мужність і відвагу його бійців під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України відзначено державними нагородами. Волинські телевізійники зняли фільм, присвячений бійцям спецпідрозділу «Світязь»: дорога болю і слави», який у 2016 році здобув найвищу нагороду, гран-прі, на міжнародному мистецькому фестивалі в Польщі.

Сектор комунікації поліції Волинської області.