Генеральна прокуратура Панами відмовила Портнову в закритті кримінальної справи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Генеральна прокуратура Панами відмовила Портнову в закритті кримінальної справи

В Україні Портнову вдається водити феміду за носа, в Панамі такі фокуси не проходять.

Цензор.НЕТ

Генеральна прокуратура Панами відмовила Портнову в закритті кримінальної справи

У цій країні його підозрюють у наклепах та фальсифікації фактів

З цього приводу партія «Європейська солідарність» оприлюднила заяву:

«Генеральна прокуратура Панами відмовила Портнову в закритті кримінальної справи.Про це повідомила Генеральний Секретар Генеральної Прокуратури Панами Делія А. Де Кастро. Як ідеться в надісланому до України документі, «Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти здійснення правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепу під час судового провадження, дачі завідомо неправдивих показів, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом розповсюдження неправдивих відомостей».

Тепер у панамській справі проти Портнова за дачу під присягою брехливих показів проти Порошенка, самого Порошенка визнано потерпілим.

Ще в жовтні минулого року Генпрокуратура Панами закрила ініційовану Портновим справу проти Петра Порошенка у зв’язку з відсутністю складу злочину. І на основі брехливих свідчень Портнова відкрила справу проти нього, яку сам Портнов безрезультатно намагається закрити. Очевидно без Печерського суду це складно зробити. Тепер у панамській справі проти Портнова за дачу під присягою брехливих показів проти Порошенка, самого Порошенка визнано потерпілим.

 

 Варто нагадати, що більшість справ проти Петра Порошенка відкрито Державним бюро розслідувань саме після заяв Портнова. За всіма фактами адвокати Петра Порошенка звернулися із заявами, вимагаючи притягнути близького соратника Януковича до відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, що тягне на кримінальну відповідальність.

Але ДБР це знаряддя політичних репресій Офісу Президента, який поставив завдання будь-що зупинити активність опозиційного лідера Петра Порошенка і знищити його політичну репутацію.

Пресслужба партії «Європейська Солідарність».

 

Джерело: ЄС.