Сигарети на понад 140 тисяч гривень виявили прикордонники Луцького та Мукачівського загонів (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Сигарети на понад 140 тисяч гривень виявили прикордонники Луцького та Мукачівського загонів (Відео)

Автобусом намагалися перевезти куриво.

Державна прикордонна служба України.

Сигарети на понад 140 тисяч гривень виявили прикордонники Луцького та Мукачівського загонів (Відео)

У двох автобусах прикордонники виявили понад 5 тисяч пачок курива

Учора ввечері в автомобільний пункт пропуску «Прикладники», що на кордоні з Білоруссю, на в’їзд в Україну прибув рейсовий автобус марки «ДАФ». За кермом транспортного засобу здійснював нерегулярні пасажирські перевезення із Білорусі наш співвітчизник.

Враховуючи аналіз ризиків щодо можливого переміщення тютюнових виробів, прикордонники спільно з митниками провели його поглиблений огляд.

Сигарети вартістю 125 тисяч гривень вилучено.  Автобус також вилучено, сума його оцінки встановлюється.

В результаті огляду, в спеціально обладнаних місцях у багажних відділеннях, а також в спеціально обладнаному тайнику, який знаходився у передній частині автобуса прикордонно-митна оглядова група виявила 5000 пачок сигарет білоруського виробництва. Сигарети вартістю 125 тисяч гривень вилучено.  Автобус також вилучено, сума його оцінки встановлюється.

 А під час огляду іншого рейсового автобуса в пункті пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками виявили сигарети на 15 тисяч гривень. 400 пачок сигарет знаходились у господарчій сумці. Власник сумки – 29-річний громадянин України, повідомив, що прямуючи до Італії, вирішив у якості презенту придбати тютюнові вироби для своїх товаришів, які чекали на нього за кордоном. Наразі «тютюнові подарунки» у чоловіка вилучили.

 
 
 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.