Чернівчанка, ​мама особливого хлопчика розповіла про пандус у луцькій бібліотеці (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Чернівчанка,  ​мама особливого хлопчика розповіла про пандус у луцькій бібліотеці (Фото)

Волинь-нова

Чернівчанка, ​мама особливого хлопчика розповіла про пандус у луцькій бібліотеці (Фото)

Сьогодні о 16.00 у Луцьку розпочалася зустріч з авторкою особливої книги про інклюзію «Зайчик–нестрибайчик і його смілива мама», яку презентує Оксана Драчковська

Пані Оксана — ​мама особливого хлопчика Назарчика, якому лікарі діагностували важке спадкове захворювання. Зараз йому 10. Він навчається вдома, а Оксана робить усе, аби син був якнайбільше інтегрований у суспільство.

Маю надію, що діти, які познайомляться з Зайчиком-нестрибайчиком, уже не будуть дивуватися, коли бачитимуть таких, як мій син.

На презентації присутні діти віком від 5 до 10 років та їхні батьки. Жінка вже прибула до книгозбірні і поділилася першими враженнями: «Як «інспектори пандусів» письменниця з сином зауважили, що до бібліотеки це прилаштування, важливе для людей з інвалідністю, зависоке».

 

 Презентуючи казку, що навчає розуміти дітей з інвалідністю, Оксана Драчковська зазначила: «Маю надію, що діти, які познайомляться з Зайчиком-нестрибайчиком, уже не будуть дивуватися, коли бачитимуть таких, як мій син».