«З нами в автобусі їхали іноземці, то мені було соромно перед ними», – каже лучанка, евакуйована з Китаю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
«З нами в автобусі їхали іноземці, то мені було соромно перед ними», – каже  лучанка, евакуйована з Китаю

Наша землячка вражена ворожістю людей, які навіть кидали каміння в автобуси.

Фото з архіву Ольги БАТУРИ.

«З нами в автобусі їхали іноземці, то мені було соромно перед ними», – каже лучанка, евакуйована з Китаю

Жінка повідомила, що у санаторії, де вона перебуває разом з іншими на карантині, усе необхідне є

Лучанка Ольга Батура (на фото), яка мешкала і працювала в китайському місті Ухані, де нині розпал коронавірусу, разом з іншими евакуйованими в Україну найближчі 14 днів перебуватиме в Нових Санжарах Полтавщини на обсервації. Про це вона розповіла газеті «Волинь».

Найбільше, що вразило жінку після прибуття, це поведінка людей, які пікетували дорогу у Нових Санжарах.

«Ну ви, мабуть, в новинах бачили, що тут коїлось. Закидали нас камінням. Отакі у нас люди.... З нами в автобусі їхали іноземці , то мені було соромно перед ними», – поділилася Ольга. 

Як повідомлялося, Україну евакуювала також 27 іноземних громадян (серед них: 8 громадян Аргентини, 5 – Домініканської республіки, 5 – Еквадору, 4 – Сальвадору, 2 – Казахстану, 1 – Коста Ріки, 1 – Ізраїлю, 1 – Чорногорії, 1 – Панами.

Лучанка зауважила, що більше інформації повідомити не може, бо підписала документ про нерозголошення інформації, як і решта людей.

«Ну ви, мабуть, в новинах бачили, що тут коїлось. Закидали нас камінням. Отакі у нас люди.... З нами в автобусі їхали іноземці , то мені було соромно перед ними», – поділилася Ольга.

Нагадаємо, у селищі міського типу Нові Санжари правоохоронці відтіснили протестувальників і завезли у місцевий медичний центр людей, евакуйованих з китайського міста Ухань. Станом на 19:56 пожежники розібрали барикаду, автобуси з евакуйованими у супроводі правоохоронців проїхали на територію санаторію. У колоні були кілька автобусів з розбитими вікнами.

Раніше у Нових Санжарах Нацгвардія розчистила дороги від протестувальників проти ввезення евакуйованих з Уханя.

Про перебування Ольги Батури в Китаї читайте в нашій публікації – «Лучанка з ураженого коронавірусом Уханя: «На вході в супермаркет кожному міряють температуру».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.