Четверо волинян, які чинили опір поліції, постануть перед судом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 30.96
Четверо волинян, які чинили опір поліції, постануть перед судом

Волинь-нова

Четверо волинян, які чинили опір поліції, постануть перед судом

Прокуратура області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення чотирма мешканцями села Карпилівка Ківерцівського району опору працівникам поліції та в умисному заподіянні ними поліцейським легких тілесних ушкоджень

Події вечора 11 вересня 2019 року у селі Карпилівка мали неабиякий розголос на Волині. У ході конфлікту між мешканцями села та правоохоронцями працівник поліції застосував табельну вогнепальну зброю. Унаслідок інциденту двоє поліцейських із тілесними ушкодженнями та двоє громадян із вогнепальними пораненнями були госпіталізовані.

Згодом слідство з'ясувало, що неодноразово перед тим поліцейські Ківерцівського відділу поліції за порушення Правил дорожнього руху зупиняли автомобілі, водії яких – мешканці села Карпилівка – відмовлялися надавати правоохоронцям будь-які документи, а потім взагалі сідали в авто і починали втікати.

В ході  конфлікту працівник поліції застосував табельну зброю, здійснивши попереджувальні постріли вгору та потім вистріливши у нападників.

Переслідування автомобіля правопорушника закінчувалося конфліктом між правоохоронцями, водієм та його односельцями, які поспішали втрутитися у ситуацію.

Увечері 11 вересня в ході такого конфлікту працівник поліції застосував табельну зброю, здійснивши попереджувальні постріли вгору та потім вистріливши у нападників.

Тепер чотирьох громадян обвинувачують у вчинені опору працівникам поліції та в умисному заподіянні поліцейським легких тілесних ушкоджень.

Подальшу їхню долю вирішуватиме суд.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі.

Джерело: Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-служба прокуратури області