Юні ковельчани хочуть жити в «Україні без сміття» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
 Юні ковельчани  хочуть жити в  «Україні без сміття»

Перший заступник міського голови Ковеля Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з керівниками та представниками шкіл — учасниками екологічної акції.

Ковельська міська рада

Юні ковельчани хочуть жити в «Україні без сміття»

Впродовж року у Ковелі на базі міської гімназії імені Олени Пчілки і школи № 10 реалізовують освітній екологічний проєкт. У нинішньому році ще три навчальних заклади доєднаються до цієї програми — СШ №3, НВК №11, ЗЗСО №12

Школярів навчають правильно сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти (папір, скло, метал, пластик) і органічні рештки. Проєкт фінансується з міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Перший заступник міського голови Ковеля Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з керівниками та представниками шкіл — учасниками екологічної акції.

Перший заступник міського голови Ковеля Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів зустрілись з керівниками та представниками шкіл — учасниками екологічної акції. Як впроваджується проєкт у міській гімназії та який від нього отримали ефект розповіла директор закладу Олена Вальчук. Гімназисти побували у Польщі, Туреччині, зустрічали у себе однолітків з цих країн. У закладі зайнялись виготовленням екосумок, також вирішили долучитись до всесвітнього марафону «Посади дерево».

Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич повідомила, що наступного тижня проєкт стартує ще в трьох закладах. Вони уже отримали сортувальні набори початківця, які складаються з трьох контейнерів. Виділені кошти на оплату навчальних лекцій для школярів, повідомляє сайт Ковельської міської ради.