На Рівненщині заготівельниці горіхів поцупили у 87-річного діда 30 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
На Рівненщині заготівельниці горіхів поцупили у 87-річного діда 30 тисяч гривень

І де ж їхня совість?!

Фото: riekstijums.lv

На Рівненщині заготівельниці горіхів поцупили у 87-річного діда 30 тисяч гривень

Правоохоронці застерігають громадян не впускати оселі підозрілих осіб, не спілкуватися з ними

Троє невідомих жінок з характерною етнічною ознакою навідалися до будинку 87-річного жителя села Уїздці Здолбунівського району близько 14:30, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Поліцейські встановили, що дружина господаря в цей час вийшла оглянути город. Жінки скуповували горіхи, однак почувши відмову, залишили помешкання.

Коли ж до будинку повернулася господиня, і дізналася від чоловіка про гостей, кинулася до ліжка, де під подушкою знаходилися гроші.

Коли ж до будинку повернулася господиня, і дізналася від чоловіка про гостей, кинулася до ліжка, де під подушкою знаходилися гроші. Коли же не виявила 30 тисяч гривень, повідомила до поліції.

За фактом крадіжки поліцейські проводять досудове розслідування та встановлюють зловмисниць.

Правоохоронці застерігають громадян не впускати оселі підозрілих осіб, не спілкуватися з ними. Та навіть коли вони увійшли до помешкання, контролювати їх пересування по будинку та не залишати їх на одинці. Краще в такому випадку зателефонувати сусідам чи родичам.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.