Ковельчанка Анастасія Смаль перемогла в обласному конкурсі читців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Ковельчанка Анастасія Смаль перемогла в обласному конкурсі читців

Дівчинка здобула перемогу у молодшій віковій категорії.

kovelrada.gov.ua

Ковельчанка Анастасія Смаль перемогла в обласному конкурсі читців

У Колодяжному відбувся обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 149-ій річниці від дня народження Лесі Українки

Надзвичайно успішним він став для юної учасниці з Ковеля Анастасії Смаль. Дівчинка здобула перемогу у молодшій віковій категорії. Разом зі своїм наставником - художнім керівником народного дому «Просвіта» Наталією Гончар вони підготували монолог Мавки з драми-феєрії «Лісова пісня», інформує Ковельська міська рада.

До конкурсу відшліфовували кожне слово, фразу, грали з інтонацією, вивчали акторську майстерність, підібрали музику та надзвичайно колоритний костюм. Все це справило неймовірне враження на глядачів та журі. І хоча це був дебют Насті на цьому конкурсі, втім дівчинка не розгубилась і впевнено справилась зі своїм завданням.

У творчому змаганні брали участь понад 35 читців у трьох вікових категоріях. 

Як нам розповіла переможниця, після оголошення результатів її переповнював каскад емоцій.

– Я дуже радію, що перемогла. Це дуже приємно. Зі мною було багато бажаючих зробити фото. А ще було цікаво познайомитись з іншими конкурсантами, дізнатись нове про Лесю Українку, її життя, - поділилась враженнями Анастасія.

У творчому змаганні брали участь понад 35 читців у трьох вікових категоріях. Переможці нагороджені дипломами управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації і книгами.