Ковельчани поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки та декламували твори видатної землячки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Ковельчани поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки та декламували твори видатної землячки

На сцені ожили Лукаш і Мавка.

kovelrada.gov.ua

Ковельчани поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки та декламували твори видатної землячки

У Палаці учнівської молоді відбувся тематичний захід «Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам’ятати люди»

Сьогодні, у 149-у річницю від дня народження Лесі Українки, у Палаці учнівської молоді відбувся тематичний захід «Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам’ятати люди». Його підготував колектив ЗЗСО №10, інформує Ковельська міська рада.

На захід завітали міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, керівники навчальних закладів, батьки, вчителі, учні, громадські активісти.

Ведучі Дмитро Дремлюк та Анастасія Догойда сторінка за сторінкою перегортали книжку долі великої Лесі.

Доповненням стали вірші поетеси, які майстерно і проникливо декламували школярі, постановка уривку драми-феєрії «Лісова пісня», де ожили Мавка та Лукаш. Звучали зі сцени листи поетеси до Сергія Мержинського.  

А доповненням до їх оповіді стали вірші поетеси, які майстерно і проникливо декламували школярі, постановка уривку драми-феєрії «Лісова пісня», де ожили Мавка та Лукаш. Звучали зі сцени листи поетеси до Сергія Мержинського.  А ще — музика, якою так захоплювалась наша славетна землячка.

Учитель української мови та літератури Катерина Макарук каже, що з її вихованцями, у яких горять очі,  працювати одне задоволення. Вони - талановиті, щирі, мудрі і справжні. Тож їм вдалось тонко і глибоко передати творчість Лесі Українки.

По завершенню літературного вечора його учасники поклали квіти до пам’ятника поетеси та взяли участь у літературних читаннях  її творів.


По завершенню літературного вечора його учасники поклали квіти до пам’ятника поетеси.