У Рожищі відбувся благодійний концерт зарада порятунку хлопчика - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 30.08
У Рожищі відбувся благодійний концерт зарада порятунку хлопчика

Тато Владислава Андрій Ткачук разом з артистами.

rozhrada.gov.ua

У Рожищі відбувся благодійний концерт зарада порятунку хлопчика

Благодійний концерт на підтримку 7-річного онкохворого Владислава Ткачука пройшов в РД «Просвіта»

Ініціаторами та організаторами благодійної акції і концерту стали Молодіжний простір «City Life», Рожищенський БДТ та РД «Просвіта».

У концертному залі не було вільних місць. Небайдужі мешканці міста та району зібралися разом, щоб допомогти хлопчику впоратися з хворобою та радіти життю.  Кожен з гостей зміг внести посильну фінансову лепту, придбавши квиток або пожертвувавши певну суму, інформує Рожищенська міська рада.

У концерті взяли участь співак і композитор, заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець; заслужений артист естрадного мистецтва України Олександр Голощук; авторка і виконавиця пісень Вікторія Гурська; акордеоніст-віртуоз Роман Воронка; чоловічий вокальний квартет «АКОРД» у складі заслужених артистів України: Олега Гонтара, Миколи Палія, Віктора Мрочка та Андрія Зарицького; барабанщик-віртуоз Павло Веснянка; народний аматорський вокальний ансамбль «АКОЛАДА» (керівниця Вікторія Гурська); шоу балет «Dream»; квартет «АКВА» зразкової студії вокального та сольного співу «Зорепад» (керівниця Людмила Семера); солістка Анна Кузава, та дует «Katrin» зразкової студії вокального та сольного співу «Камертон» (керівниця Ірина Матвійчук); зразковий ансамбль танцю «Росинка» (керівниця Алла Ковальчук) та хореографічний ансамбль «Ексклюзив» (керівниця Людмила Волощук).

Зібрані кошти, а це 55736 грн та 5 євро, після концерту передали татові Владислава Андрію Ткачуку. 

Під час концерту у холі також можна було придбати вироби зроблені працівниками та підопічними Територіального центру Рожищенського району, кошти від продажу яких передали на благодійність. А ще, сфотографуватися в фотозоні, аби надіслати Владику своєрідний меседж – «Ми тебе любимо та молимося за твоє здоров'я!».

Зібрані кошти, а це 55736 грн та 5 євро, після концерту передали татові Владислава Андрію Ткачуку.

Якщо ви бажаєте долучитися до благородної справи та допомогти фінансово маленькому волинянину - перераховуйте кошти на картковий рахунок тата Владика Андрія Ткачука4731 2191 0417 2220.