Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
«Динамо» знищив… гравець «Динамо» (Відео)

Дозволили Владу грати на свою голову!

Фото football.ua.

Учора колись легендарний київський клуб зазнав сенсаційної поразки у матчі 20 туру української Прем’єр-ліги, поступившись на виїзді «Дніпру-1» з рахунком 1:3

Героєм матчу став 20-річний форвард дніпрян Владислав Супряга (на фото), права на якого належать «Динамо». Він, вийшовши на заміну на 63-ій хвилині другого тайму за рахунку 0:1, зробив хет-трик, забивши на 71-ій, 82-ій і 90-ій хвилинах зустрічі, – і приніс впевнену вікторію господарям – 3:1!

Варто відзначити, що іншому орендованому у «Динамо» гравцеві «Дніпра-1» Сергію Булеці, на відміну від Супряги, заборонили зіграти.

До речі, хет-трик Владислава Супряги став ювілейним, 150-им, в найвищому ешелоні Чемпіонату України.

Хет-трик Владислава Супряги став ювілейним, 150-им, в найвищому ешелоні Чемпіонату України.

А кияни після цієї ганебної поразки уже сьогодні можуть поступитися другим місцем у Прем’єр-лізі луганській «Зорі», яку поки що випереджають на 2 очки. Підопічні Віктора Скрипника приймають завтра донецький «Олімпік».