Глава МОЗ запевнила, що лікування коронавірусу в Україні буде безкоштовним - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Глава МОЗ запевнила, що лікування коронавірусу в Україні буде безкоштовним

Людей із захворюванням коронавірусом в Україні будуть лікувати безкоштовно у комунальних і державних медустановах

УНІАН

Глава МОЗ запевнила, що лікування коронавірусу в Україні буде безкоштовним

Вона зазначила, що всі люди, які знаходяться у медичних закладах комунальної і державної власності, отримають лікування безкоштовно

Людей із захворюванням коронавірусом в Україні будуть лікувати безкоштовно у комунальних і державних медустановах, пише УНІАН.

Про це в інтерв'ю hromadske сказала міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька. «Всі люди, які знаходяться в наших медичних закладах комунальної і державної власності, отримають лікування безкоштовно. Ліки не є специфічними, не є складними для поставки. Зараз у закладах охорони здоров'я ліки є», - зазначила Скалецька.

Людей із захворюванням коронавірусом в Україні будуть лікувати безкоштовно у комунальних і державних медустановах.

Вона пояснила, що Всесвітня організація охорони здоров'я щодо грипу та коронавірусу рекомендує симптоматичне лікування: зняття температури, лікування кашлю. Але всі дії повинні проводитися за рекомендаціями лікаря. «Прохання - не займатися самолікуванням. Оскільки найбільше проблем виникає тоді, коли людина пізно звернулася і почалася гостра пневмонія і проблеми з диханням», - зазначила глава МОЗ.