Держказначейство перекаже гроші для сплати заборгованості шахтарям з понеділка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Держказначейство перекаже гроші для сплати заборгованості шахтарям з понеділка

Кабмін виділив 654 млн грн

REUTERS

Держказначейство перекаже гроші для сплати заборгованості шахтарям з понеділка

У Міністерстві виплату зарплати назвали першочерговою

Заборгованість із зарплати гірникам має бути погашена найближчими місяцями, вважають у Кабінеті міністрів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, передає День.

«Уже на наступному тижні Державна казначейська служба України перекаже 654 млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення оплати праці шахтарів і внесення обов'язкових платежів, пов'язаних із виплатою заробітної плати», - сказано в повідомленні.

У Міністерстві виплату зарплати шахтарям назвали «питанням номер один». «Уже на наступному тижні Державна казначейська служба України перекаже 654 млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення оплати праці шахтарів і внесення обов'язкових платежів, пов'язаних із виплатою заробітної плати», - сказано в повідомленні.

«Нагадуємо, що в 2020 році відповідно до виписки з розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2020 рік, затвердженого Міністром фінансів України 13.12.2019, за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» по КЕКВ 2610 «Субсидії і поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» передбачено 1 962 746,1 тис. грн, які планується направити на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї», - додали в пресслужбі.