Міністерство інфраструктури не дозволило Укрзалізниці підвищити ціни на квитки з березня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
Міністерство інфраструктури не дозволило Укрзалізниці підвищити ціни на квитки з березня

Укрзалізниця не отримує необхідного фінансування від держави

dzerkalo.media

Міністерство інфраструктури не дозволило Укрзалізниці підвищити ціни на квитки з березня

Не затвердили постанови, що передбачала підвищення на 2% щомісяця з 1 березня

Відповідний наказ профільним міністерством наразі не погоджено. Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці, передає День.

«Індексацію тарифів в далекому та міжнародному сполученнях планувалося здійснювати поетапно - з 1 березня по 31 грудня 2020 року», зазначили в УЗ.

Відповідно до фінансового плану Укрзалізниці вартість квитків на пасажирські перевезення повинна була зрости на 2% у березні 2020 року та по 2% щомісяця до кінця року.

До грудня 2020 року вартість квитків на пасажирські перевезення мала б зрости майже на чверть - на 22%.

Водночас там зазначають, що підвищення цін на пасажирські квитки необхідне, адже Укрзалізниця не отримує необхідного фінансування від держави, а у 2019 році компанія перевезла пільговиків на 1,07 млрд грн, а держава компенсувала їй лише 136 млн грн.  До грудня 2020 року вартість квитків на пасажирські перевезення мала б зрости майже на чверть - на 22%.

«При цьому з року в рік Укрзалізниця продовжує отримувати мільярдні збитки від пасажирських перевезень: надходження від пасажирських перевезень на 4️3% покривають витрати на їх організацію», - додали там.