У Горохівському районі підприємець, який запропонував найвищу ціну, виграв державний тендер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
У Горохівському районі підприємець, який запропонував найвищу ціну, виграв державний тендер

Цікаво, як так трапилося...

Pixabay

У Горохівському районі підприємець, який запропонував найвищу ціну, виграв державний тендер

Волинські прокурори наполягають на визнанні недійсним укладеного із порушеннями закону договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти на суму 9,6 млн грн

Володимир-Волинська місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області з позовом, аби визнати недійсними договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти, укладений із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Опрацьовуючи інформацію системи публічних закупівель «PROZORRO», прокурори з'ясували, що один із розпорядників бюджетних коштів Горохівського району ухвалив рішення про укладення договору на проведення робіт на суму понад 9,6 млн грн із суб’єктом господарювання, який запропонував найвищу ціну, при цьому відхиливши інші, економічно вигідніші пропозиції.

У суді прокурори наполягатимуть на визнанні недійсним договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти, укладеного із порушенням вимог Закону.

За результатами опрацювання інформації моніторинг цієї закупівлі провело й Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області та встановило низку інших порушень Закону України «Про публічні закупівлі».

Таким чином розпорядник коштів порушив основні принципи здійснення закупівель, визначені у Законі – принципи максимальної економії та ефективності, добросовісної конкуренції та недискримінації учасників – й обмежив права інших потенційних учасників закупівлі.

Відтак, у суді прокурори наполягатимуть на визнанні недійсним договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти, укладеного із порушенням вимог Закону.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.