Уродженка Сарненщини представлятиме Україну на «Міс Європа 2020» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Уродженка Сарненщини представлятиме Україну на «Міс Європа 2020»

Цього року заповнила анкету на «Міс Європа», де згодом мене підтвердили» – каже дівчина.

Фото з архіву Юлії Карпець

Уродженка Сарненщини представлятиме Україну на «Міс Європа 2020»

Юля Карпець народилася в селищі Степань. Отримала чимало титулів на різноманітних конкурсах краси

Як проходить підготовка до конкурсу? Що очікує від нього дівчина та що ж для неї краса? Журналісти поспілкувалися з Юлею та отримали відповіді на ці запитання. Про це інформує Рівне1.

- Розкажи трішки про себе. З чого все почалось?

«Я Юлія, народилась на Сарненщині, селище Степань. З 14 років займалась моделінгом. Приймала участь в багатьох українських конкурсах краси, виграла корону «Міс Західної України» і стала фіналісткою «Міс України». Цього року заповнила анкету на «Міс Європа», де згодом мене підтвердили» – каже дівчина.

Цього року заповнила анкету на «Міс Європа», де згодом мене підтвердили» – каже дівчина.

- Як проходить підготовка до конкурсу?

«Ми вже 4 дні живемо разом з дівчатами в готельному комплексі, де проходить підготовка до конкурсу. Щодня підйом зранку, тренування, зустрічі з спонсорами, зйомки, репетиції. Втома нереальна, але бажання до перемоги велике. Я розумію, що українки одні з найгарніших націй, але нам невистачало впевненості в собі, тому цього року я покажу справжню боротьбу за корону» – додає вона.

-Що для тебе краса?

«Краса для мене – це скоріше стан душі, впевненість, і жага до досконалості. Коли в тебе конкуренція з двадцяткою найгарніших дівчат Європи, ти можеш почати сумніватись в своїх силах, але цього робити непотрібно, я на своєму прикладі хочу показати, що кожна може досягти того ж, потрібно лише бажання» – підсумувала Юля.