Забудовник не хотів віддавати рівнянці квартиру, за яку вона заплатила майже півмільйона - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Забудовник не хотів віддавати рівнянці квартиру, за яку вона заплатила майже півмільйона

Право власності на придбане житло довелося відстоювати у суді.

Рівне вечірнє

Забудовник не хотів віддавати рівнянці квартиру, за яку вона заплатила майже півмільйона

Жінка змушена була у суді доводити, що придбала квартиру в житловому комплексі «Рівненська брама» на вулицях Костромській та Гагаріна в Рівному

 Як повідомляє Рівненський апеляційний суд, вона внесла пайовий внесок у розмірі 420 800 гривень, а чеки показала під час судового процесу. 

Суд визнав право жінки на квартиру в недобудованому житловому комплексі, а «Рівненська брама» немає права передавати житло будь-кому іншому.

Однак забудовник стверджував, що квартира 42,08 м. кв. належить йому, бо жінка заплатила не 420 800 гривень, а 399 122 гривні, передає «Рівне вечірнє».

— Свої зобов’язання з оплати пайового внеску громадянка виконала. Це підтверджується квитанціями, що містяться в матеріалах справи, та спростовує доводи апеляційної скарги в частині щодо неповного виконання зобов’язань зі сплати з боку позивачки, — роз’яснила суддя-спікер Рівненського апеляційного суду Надія Ковальчук. 

Тому суд визнав право жінки на квартиру в недобудованому житловому комплексі, а «Рівненська брама» немає права передавати житло будь-кому іншому.