Як захистити «Цуманську пущу» від пожежі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Як захистити «Цуманську пущу» від пожежі

Фахівці обговорили способи гасіння неконтрольованих сільгосппідпалів, лісових та особливо торф'яних пожеж, взаємодії з працівниками ДСНС при виникненні надзвичайної ситуації на території Парку.

«Цуманська пуща»

Як захистити «Цуманську пущу» від пожежі

Триває злагоджена співпраця правоохоронних органів та рятувальників

Напередодні початку пожежонебезпечного періоду 2020 року в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща» відбулась нарада-навчання служби державної охорони природно-заповідного фонду. Фахівці обговорили способи гасіння неконтрольованих сільгосппідпалів, лісових та особливо торф'яних пожеж, взаємодії з працівниками ДСНС при виникненні надзвичайної ситуації на території Парку, а також взаємодії з працівниками місцевої поліції.

Фахівці обговорили способи гасіння неконтрольованих сільгосппідпалів, лісових та особливо торф'яних пожеж, взаємодії з працівниками ДСНС при виникненні надзвичайної ситуації на території Парку, а також взаємодії з працівниками місцевої поліції.

Провели нараду начальник Ківерцівського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області А.В. Кузьмов, а також заступник начальника відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області М.П. Цисюк та начальник сектору реагування патрульної поліції Ю.С. Володько.