Волинським шахтарям досі боргують зарплату і не дають на чому працювати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Волинським шахтарям досі боргують зарплату і не дають на чому працювати

Волинь-нова

Волинським шахтарям досі боргують зарплату і не дають на чому працювати

Сьогодні зранку гірники двох нововолинських підземок - №9 та «Бужанська» - зібралися під будівлею ДП «Волиньвугілля» на мітинг

Гірники вимагали повного погашення заборгованої зарплати, необхідного обладнання, яке б дозволило добувати вугілля. Разом з тим вони мали претензії до роботи т. в. о.генерального директора вугільного підприємства Володимира Юрківа, зажадавши, щоб він писав заяву на звільнення, та т.в.о. директора «Бужанської» Олександра Стойловського. Розмова була гострою та емоційною під вигуки «Ганьба!».

Поки що похвалитися успіхами у видобутку палива гірники не можуть. І головна причина цього – відсутність необхідного устаткування і комплектуючих.

До слова, на початку березня нововолинським шахтарям надійшло більше 26 млн гривень для виплати заробітку. Коли надійде наступний транш, аби не було боргів, ніхто не може сказати. А поки що похвалитися успіхами у видобутку палива гірники не можуть. І головна причина цього – відсутність необхідного устаткування і комплектуючих.

Роксолана Вишневич