
Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
Підозрюваних у розбої у Ківерцях взяли під варту
За наполегливої позиції прокурорів Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури суд обрав підозрюваним у розбої громадянам запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.
Нагадаємо, надвечір 04 березня 2020 року у Ківерцях кілька молодиків зайшли у магазин, побили продавчиню й, погрожуючи пістолетом, викрали гроші й прикрасу - ланцюжок з шиї жінки.
Затриманим чоловікам повідомлено про підозру у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб. Найближчих 60 днів вони перебуватимуть під вартою.
Завдяки скоординованим прокуратурою діям правоохоронців їх невдовзі затримали.
З'ясувалося, що один із нападників – 30-річний мешканець Запорізької області – мав уже проблеми з законом.
Ще двоє – також не волиняни, а мешканці Київщини.
Затриманим чоловікам повідомлено про підозру у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Найближчих 60 днів вони перебуватимуть під вартою.
Зауважимо, що санкцією ч. 2 ст. 187 КК України, за розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
