Вакарчук більше не голова партії «Голос» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Вакарчук більше не голова партії «Голос»

«Кіра уособлює собою сучасність».

Фото «Голос».

Вакарчук більше не голова партії «Голос»

Але «все буде добре»

Співак Святослав Вакарчук більше не є головою парламентської партії «Голос». Про це він заявив у Facebook після з’їзду партії, інформує «Українська правда».

«Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії і парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні з’їзд партії «Голос» обрав новим головою партії найкращого управлінця з нашої команди – Кіру Рудик (на фото).

Святослав Вакарчук зазначив, що його місія в політиці – «політичне провайдерство».

Кіра уособлює собою сучасність, і цю сучасність вона привнесе в роботу партії разом з неоціненним досвідом управління великими командами. А я як лідер буду продовжувати розбудову партії, – наголосив Вакарчук і додав: – Моя місія – і далі приводити в політику нових чесних професійних людей із власним баченням і створювати політичну конкуренцію всім тим, хто йде до влади без візії, компетенції, власного бачення. А також боротись із тими, хто йде в політику для власного збагачення».

Святослав Вакарчук зазначив, що його місія в політиці – «політичне провайдерство».

«Кіра уособлює собою сучасність».
«Кіра уособлює собою сучасність».

 Довідка: 

Кіра Рудик – перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю «Інформаційні технології».

Працювала тестувальницею програмного забезпечення з 2005 року в Software MacKiev, а з 2007 року – в TAIN Ukraine.

Рудик керувала київським R&D-офісом, який займається розробкою усього софту для Ring, зі штатом 500 осіб.

Кіра Рудик – перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації.

Компанію Ring Ukraine разом із головним офісом у США купив Amazon за 1 мільярд доларів. Ring спеціалізується на випуску «розумних» дверних дзвінків, які дозволяють відстежувати територію та відвідувачів на відстані в режимі реального часу. 

Серед інших, одним із інвесторів компанії Ring з 2016 року був фонд власника російської Mail.Ru Дмитра Грішина Grishin Robotics. За оцінками російських ЗМІ, фонд Грішина міг отримати від угоди до 75 мільйонів доларів.