На дорогах Волині будуть блокпости, але пересування поки що не обмежуватимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.75 € 30.32
На дорогах Волині будуть блокпости, але пересування поки що не обмежуватимуть

Карантинні заходи, ймовірно, посилюватимуть!

Pixabay

На дорогах Волині будуть блокпости, але пересування поки що не обмежуватимуть

Про це розповіли чиновники на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак повідомила, що станом на 10 годину ринку в Україні зафіксовано 113 випадків інфікування.

На Волині поки що 1 випадок – 7-річна дівчинка, стан її стабільний.

На Волині поки що 1 випадок – 7-річна дівчинка, стан її стабільний. У батька тест негативний, щодо мами то чекають результатів. З підозрою – 12 волинян, але маємо чекати на лабораторне підтвердження.

Чиновниця закликала всіх дотримуватися умов карантину, не гуляти з дітьми у парках, де великі скупчення людей. За порушення — адміністративні покарання.

Пані Щербак також повідомила, всі спиртзаводи в Україні будть працювати і проблема зі спиртом для дезінфекції вирішать. Її доповнив начальник Волинського обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк. Він також звернувся до волинян із закликом дотримуватися карантинних заходів, щоб перервати ланцюжок інфікування. За його словами, на дорогах будуть блокпости, але пересування поки що не обмежуватимуть.