Зеленський призначив нового начальника Генштабу і Головнокомандувача ЗСУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Зеленський призначив нового начальника Генштабу і Головнокомандувача ЗСУ

Президент України підписав низку указів

УНН

Зеленський призначив нового начальника Генштабу і Головнокомандувача ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський підписав низку указів, згідно з якими призначив Сергія Корнійчука начальником Генерального штабу Збройних Сил України, а Руслана Хомчака Головнокомандувачем Збройних Сил України

«Призначити Корнійчука Сергія Петровича начальником Генерального штабу Збройних Сил України», - йдеться в указі №126. Про це повідомляє УНН з посиланням на відповідні укази Президента від 27 березня.

Водночас іншим указом з посади начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України звільнений Руслан Хомчак, якого Глава держави натомість призначив Головнокомандувачем ЗСУ.

Президент України підписав низку указів.

«Призначити Хомчака Руслана Борисовича Головнокомандувачем Збройних Сил України», - сказано в указі №125.

Перед такими ротаціями Зеленський указом №123 «Питання Головнокомандувача Збройних Сил України» визначив, що «Головнокомандувач Збройних Сил України здійснює безпосереднє військове керівництво ЗСУ; здійснює управління застосуванням ЗСУ, а також переданих в його підпорядкування сил і засобів інших складових сил оборони» та інше. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.