На Закарпатті ледь не спалили Долину нарцисів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
На Закарпатті ледь не спалили Долину нарцисів

Пожежу було ліквідовано о 19:08 силами вогнеборців Хуста та працівників заповідника.

pravda.com.ua

На Закарпатті ледь не спалили Долину нарцисів

Пожежа ледь не знищила Долину нарцисів, що поблизу міста Хуст

Вогонь загасили увечері 27 березня, повідомляє «Українська правда» з посиланням на ДСНС у Закарпатській області та Twitter Міністерства внутрішніх справ.

На Хустщині чиясь недбалість та недолугість ледь не знищила «родзинку» Закарпаття – долину нарцисів. О 16:35 хустські бійці ДСНС виїхали на гасіння пожежі сухої трави та чагарників на території Карпатського біосферного заповідника ПНДВ «Долина Нарцисів» ім. проф. Василя Комендаря. Пожежу було ліквідовано о 19:08 силами вогнеборців Хуста та працівників заповідника.

На Хустщині чиясь недбалість та недолугість ледь не знищила «родзинку» Закарпаття – долину нарцисів. О 16:35 хустські бійці ДСНС виїхали на гасіння пожежі сухої трави та чагарників на території Карпатського біосферного заповідника ПНДВ «Долина Нарцисів» ім. проф. Василя Комендаря.  

Рятувальники повідомили, що за добу 27 березня вогнеборці Закарпаття приборкали 33 пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях. Із них внаслідок двох загорань сухостою пошкоджено будівлі у Тячівському та Хустському районах. Ще два загорання сухої рослинності призвели до пожеж на території лісгоспів.

У п’ятницю по обіді виникло загорання сухої трави та лісової підстилки на території Лужанського лісництва Великобичківського ЛГ, майже одночасно загорілось і на території Груниківського лісництва Брусторянського ЛГ. Вогнеборці та лісники здолали полум'я вчасно та не дали вогню знищити «зелені легені».