Услід за пожежниками на сполох б'ють лісівники: протягом вихідних горіло майже у всіх районах Волині. Відео - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Услід за пожежниками на сполох б'ють лісівники: протягом вихідних горіло майже у всіх районах Волині. Відео

За суботу-неділю знищено 180 га лугів, полів, берегів та самосівних молодих лісів

lisvolyn.gov.ua

Услід за пожежниками на сполох б'ють лісівники: протягом вихідних горіло майже у всіх районах Волині. Відео

Загоряння гасили близько 300 працівників лісової охорони

Протягом двох вихідних днів на Волині – 28 випадків підпалів сухої трави і загорянь на самосівах, до гасіння яких долучалися лісівники, інформує сайт волинського облуправління лісового й мисливського господарства.

Протягом 28 та 29 березня горіло майже у всіх районах нашої області: виїзди пожежної техніки та екіпажів здійснювали Володимир-Волинське, Колківське, Ковельське, Любешівське, Любомльське, Маневицьке, Поліське, Ратнівське, Старовижівське, Турійське, Цуманське, Шацьке, Прибузьке, Звірівське лісогосподарські підприємства, ДП СЛАП «Ратнеагроліс», «Локачіагроліс», «Рожищеагроліс».

 

 До ліквідації пожеж загалом було задіяно 282 працівники державної лісової охорони, пожежних екіпажів лісогосподарських підприємств, ДСНС, представників громад, залучено 30 одиниць техніки. Ще до пізнього вечора вчора, 29 березня, лісівники локалізовували вогонь у  Ковельському районі.

У вогні згорають тисячі їжаків, зайченят, плазуючих тварин, знищуються десятки тисяч кладок і місць гніздових птахів. Випалені місця пернаті залишають. На місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, а часто не відновлюється.

Лише за ці вихідні не вдалося врятувати 180 га лугів, полів, берегів та самосівних молодих лісів. У вогні згорають тисячі їжаків, зайченят, плазуючих тварин, знищуються десятки тисяч кладок і місць гніздових птахів. Випалені місця пернаті залишають. На місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, а часто не відновлюється.

Відео із сайту ВОУЛМГ.