Шахраї пробують виманити гроші у пенсіонерів з допомогою смс про додаткову тисячу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Шахраї пробують виманити гроші у пенсіонерів з допомогою смс про додаткову тисячу

Доплату принесуть листоноші або перекажуть на картку. Нікуди для цього телефонувати не треба

pixabay

Шахраї пробують виманити гроші у пенсіонерів з допомогою смс про додаткову тисячу

Повідомлення надходять від імені Нацбанку

Пенсійний фонд України інформує, що пенсіонерам надсилають фейкові смс нібито від Фонду. Про це йдеться в повідомленні пресслужби цієї структури, передають Українські Новини.

«Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, - це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв'язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України», - йдеться в повідомленні.

 Пенсіонерів змушують телефонувати за вказаними номерами та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами.

Пенсійний фонд закликав українців не вестись на провокації.  Пенсіонерів змушують телефонувати за вказаними номерами та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами. 

У ПФУ зазначили, що усі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога у зв'язку з коронавірусом в розмірі 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія становить менше ніж 5 тисяч гривень, доставлятимуться пенсіонерам лише листоношами Укрпошти або через переказ на рахунки в уповноважених банках. Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить невідкладно.