Порошенко: Відсутність співпраці з МВФ означає дефолт, а дефолт означає наступ Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
 Порошенко: Відсутність співпраці з МВФ означає дефолт, а дефолт означає наступ Росії

«Подивіться, яка коаліція склалася проти прийняття цього закону – це є ОПЗЖ з Медведчуком, група Коломойського, Тимошенко з «Батьківщиною».

ЄС.

Порошенко: Відсутність співпраці з МВФ означає дефолт, а дефолт означає наступ Росії

Треба чесно сказати людям – дефолт, до якого Украіну штовхають деякі політики та олігархи – це відсутність зарплат, пенсій і наступ Росії. Про це заявив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв‘ю телеканалам «Прямий», «Еспресо» та «5 канал»

«У нас стоїть питання не просто розвитку, а виживання країни. Хочу наголосити, що кошти, які будуть залучені, йдуть на покриття дефіциту бюджету – вони йдуть на виплату пенсій, бо Пенсійний фонд має дефіцит. Пенсії немає чим виплачувати. Треба чесно розмовляти з власним народом. Фонди боротьби з безробіттям не покриватимуть виплат по безробіттю людей, яких зараз примусово звільняють з роботи у зв’язку із зупинкою підприємств, у зв’язку з карантином. Люди похилого віку, самозайняті, ФОПи, які працювали в ресторанах, на ринках, – зараз все це закрито. Люди залишилися без коштів для існування, і залишилося в них на два тижні, на місяць грошей», – зазначив Петро Порошенко. 

«Подивіться, яка коаліція склалася проти прийняття цього закону – це є ОПЗЖ з Медведчуком, група Коломойського, Тимошенко з «Батьківщиною». Яку таку нелюбов до України в собі знайшли – до українського народу, до пенсіонерів, до всіх, що поставили інтереси олігарха Коломойського вище за інтереси України?»

«Подивіться, яка коаліція склалася проти прийняття цього закону – це є ОПЗЖ з Медведчуком, група Коломойського, Тимошенко з «Батьківщиною». Яку таку нелюбов до України в собі знайшли – до українського народу, до пенсіонерів, до всіх, що поставили інтереси олігарха Коломойського вище за інтереси України?», – наголосив Порошенко. 

 

 «Я хочу наголосити, що Зеленський залишився перед дуже непростим вибором: обрати або Україну, або Коломойського. На щастя, зараз вибір був зроблений на користь України. Як буде далі – я не знаю. Бо замість того, аби прийняти закон про банки в цілому, він був прийнятий в першому читанні. В які  ігри ми намагаємося грати? Щоб зараз накидали поправок, затягнули і зруйнували таким чином напрямок співпраці з міжнаролними фінансовими організаціями», – застерігає Порошенко. 

«Тому вибір простий: або депутати працюють на Росію, бо відсутність МВФ означає дефолт країни. А дефолт означає російський наступ. Або ми працюємо над порятунком держави, бо сьогодні мова йде не про розвиток, а про порятунок держави. І тут треба чесно говорити з народом. І тому ніхто навіть сумніву не мав, що «Європейська Солідарність» буде лідером цього процесу», – наголосив лідер партії. 

Джерело: ЄС.