На Волині вигоріло пів тисячі гектарів сухої трави та торф’яників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
На Волині вигоріло пів тисячі гектарів сухої трави та торф’яників

Загалом з початку року в області виникло 321 пожежа в екосистемах на площі понад 510 га!

Фото Управління ДСНС у Волинській області.

На Волині вигоріло пів тисячі гектарів сухої трави та торф’яників

За минулу добу, 7 квітня, рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Волинській області ліквідували 11 пожеж в екосистемах: 2 пожежі торфу та 9 пожеж сухої трави

Зокрема пожежі на торф’яниках виникли біля села Нові Підцаревичі Маневицького району та села Залаззя Любешівського району.  Для ліквідації загорань задіяні підрозділи 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі (1 автомобіль та мотопомпа, 6 чоловік особового складу) та 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Любешів (10 рятувальників, 2 мотопомпи, 1 автомобіль, а також команда місцевої пожежної охорони с. Залаззя).

За порушення чинного законодавства до адміністративної відповідальності працівниками екологічної інспекції притягнуто 51 особу.

Через необережне поводження з вогнем невстановленою особою згорів дерев’яний житловий будинок-пустка у селі Боровичі Маневицького району та металевий контейнер на дачному масиві «Урожай» у Ковелі.

Загалом з початку року в області виникло 321 пожежа в екосистемах на площі понад 510 га!

Майже всі випадки пожеж загорань сухої трави, чагарників та торф’яників виникли через порушення населенням вимог екологічної та пожежної безпеки. За порушення чинного законодавства до адміністративної відповідальності працівниками екологічної інспекції притягнуто 51 особу.

Джерело: Управління ДСНС України у Волинській області.